Sortiment

Sortiment

balcony

Hliníkove zábradlia

Hliníkové zábradlia sú výborným riešením pre súkromné aj priemyselné stavby. Systém zložený z vysoko presných komponentov, nevyžaduje dlhoročné skúsenosti a montáž zvládne aj priemerne zručný užívateľ.

panels

Kompozitné dosky

Kompozitné dosky Naturalbond a Akpabond sú moderné stavebné materiály s hladkým povrchom, estetickým a elegantným vzhľadom, ktorý sa veľmi často používa v modernej architektúre.

doorswindows

Hliníkové dvere a okná

Systémy okenno – dverné, systémy posuvné, systém skladacích posuvných dverí, systém hliníkovej steny,systémy zimných záhrad, aluminium pergola systém, doplnkové hliníkové systémy, ohýbanie profilov.

presklenie-tit

Presklenia

Ponúkame Vám ucelený systém presklenia balkónov, zimných záhrad, pergol či iných konštrukcií vyžadujúcich ochranu pred poveternostnými vplyvmi. I v prípade chladnejšieho počasia si Váš balkón môže zachovať príjemnú teplotu a vytvoriť doplňujúci atraktívny a pohodlný priestor Vášho bytu či domu.

pergoly002-maly

Pergoly a pergolové systémy

Pergolový systém je veľmi estetickým a flexibilným riešením zaisťujúcim ochranu pred poveternostnými podmienkami. Vďaka špeciálnej a odolnej strešnej tkanine poskytuje vysokú ochranu proti slnečnému žiareniu, dažďu a vetru a ponúka vám možnosť kedykoľvek využívať Vaše vonkajšie priestory, ako sú záhrady, balkóny, verandy či terasy.